KONST / Litografier / Färglitografi 13442267
nr 1344 2267
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/160. Motivet: 56x42 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:14:26
300 kr
450 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim